Išrinkta nauja LSŽF vadovybė

Sausio 28 dieną įvyko Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) 2017 metų ataskaitos – rinkimų konferencija, kurios metu buvo išrinkta nauja organizacijos vadovybė.

Konferencijos dalyviai.

Konferencijoje dalyvavo 52 nariai iš 89, sveikinimo žodį dalyviams tarė Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

Naujuoju LSŽF prezidentu vienbalsiai išrinktas vienintelis į šias pareigas pretendavęs LSŽF narys – Tautvydas Vencevičius. LSŽF viceprezidentais artimiausius 4 metus bus Stasys Petkus ir Dalius Matvejevas, generaliniu sekretoriumi – Tomas Gaubys, o prezidiumo nariais – Ingrida Petuchovaitė, Romanas Buršteinas, Paulius Cubera, Andrius Čerškus, Marius Grinbergas, Šarūnas Mazalas ir Rytis Sabas.

Į Revizijos komisiją dar vienai kadencijai išrinktas Saulius Ramoška, kartu su juo komisijos nariais bus Arūnas Abromaitis ir Gintautas Dulskas.

„Džiaugiuosi, kad pavyko suburti stiprią bendraminčių komandą, o daug narių mums išreiškė ne tik palaikymą, bet ir norą patys prisidėti bei dirbti kartu, – sakė naujasis LSŽF prezidentas T. Vencevičius. – Svarbiausias mūsų tikslas – vienybė, skaidrumas, veikla sporto žurnalistikos labui. Būsime atviri, į Prezidiumo posėdžius kviesime visus LSŽF narius, o kartu galėsime nuveikti ir daug gražių bei naudingų darbų.“

39 metų T. Vencevičius 1999-2013 m. buvo BTV sporto žinių redaktorius, pasaulio futbolo ir Europos krepšinio čempionatų komentatorius, sporto laidų redaktorius. Nuo 2014 m. naujasis LSŽF prezidentas rengia laidą „Lietuvos sportas“, rodomą per LNK ir „Info TV“, taip pat yra Lietuvos futbolo rinktinės komunikacijos vadovas.

G. Nenartavičiaus pateikta finansinė ataskaita.

Ataskaitos ir rinkimų konferencijoje buvo išklausyta tik viena ataskaita – Revizijos komisijos pirmininko S. Ramoškos. Ją LSŽF nariai vienbalsiai patvirtino.

Buvęs LSŽF prezidentas Gintaras Nenartavičius ir generalinis sekretorius Modestas Krukauskas į konferenciją neatvyko, todėl buvusio LSŽF vadovo išvakarėse raštu pateiktų veiklos ir finansinės ataskaitų svarstymas konferencijos dalyvių sprendimu buvo išbrauktas iš darbotvarkės.

Naujoji LSŽF vadovybė artimiausiu metu ketina surengti neeilinę konferenciją (joje pristatys veiklos planą, steigiamas komisijas ir kt.), į ją atlikti neužbaigtų darbų – pateikti nariams ataskaitas ir atsakyti į klausimus – bus kviečiami ir buvę vadovai.

 

Komentarai

komentarai