Paplūdimio tinklinio čempionate – M. Vojevodino ir R. Maurico pergalė

Uždarame paplūdimio tinklinio aikštyne „Auksma“ įvyko 2017 metų Lietuvos sporto žurnalistų čempionatas, kuriame dalyvavo 12 žiniasklaidos atstovų.

Turnyro dalyviai į poras buvo suskirstyti burtais, o laimėtojais tapo Maksimas Vovevodinas ir Rimas Mauricas. Jie finale 2:1 (15:11, 9:15, 15:2) nugalėjo Romaną Buršteiną or Ričardą Baltaduonį.

Trečioji vieta atiteko Simui Baranauskaui ir Vitaliui Bilevičiui, mažajame finale taip pat 2:1 (14:16, 15:8, 15:6) pranokusiems Rytį Sabą ir Andrių Čerškų.

Pusfinalyje M. Vojevodinas ir R. Mauricas 21:16 nugalėjo R. Sabą ir A. Čerškų, o R. Buršteinas ir R. Baltaduonis 21:18 – S. Baranauską ir V. Bilevičių.

5-6 vietas pasidalijo Dalius Matvejevas ir Marius Bagdonas bei Ieva Kutkaitė ir Andrejus Tunevičius.

Čempionus ir prizininkus apdovanojo Europos žaidynių prizininkė Ieva Dumbauskaitė ir Lietuvos tinklinio federacijos generalinis sekretorius Andrius Gaidys.