Seminaras apie sporto teisę ir dviračių sportą

Balandžio 18-ąją, trečiadienį, Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) Vilniuje, Kūno kultūros ir sporto departamente, surengė seminarą. Jame dalyvavo 15 žiniasklaidos atstovų.

Foto: Tomas Gaubys

Pirmoje seminaro dalyje prisistatė advokatų kontora „Pr1mus“, turinti biurus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Viena kontoros praktikos sričių – sporto teisė. „Pr1mus“ teikia įvairias teisines paslaugas sporto organizacijoms, lygoms, klubams ir sportininkams. Kontoros advokatas Marius Devyžis papasakojo apie savo patirtį, pakomentavo kelias įdomesnes bylas, atsakė į klausimus.

Antra seminaro dalis buvo skirta dviračių sportui. Apie plento dviračių komandas, lenktynių ypatumus ir dviračių sporto aktualijas žiniasklaidos atstovams papasakojo „Staki – Technorama“ komandos vadovas ir varžybų organizatorius Deividas Vileniškis, „Dviračių akademijos“ įkūrėjas Marius Bernatonis, dviračių sporto klubo „Top Team“ vadovas Arūnas Gliaudelis ir 2014 metų Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionas Paulius Šiškevičius. Seminare svečiavosi Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinė sekretorė – direktorė Rasa Ališauskienė.