Geriausio rugsėjo mėnesio kadro autorius – I. Sidarevičius

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) ir naujienų portalo 15min.lt konkurso „Mėnesio sporto nuotraukos“ septintuoju laureatu tapo fotografas Irmantas Sidarevičius. Geriausioje rugsėjo mėnesio nuotraukoje – Lietuvos futbolo rinktinės vartininko Ernesto Šetkaus skrydis.

Iš viso šį kartą varžėsi 19 Lietuvos sporto fotografų.

I. Sidarevičius surinko 19 taškų iš 33 galimų. II vieta atiteko Žygimantui Gedvilai (11 tšk.). Jo nuotraukoje įamžintos Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjo Manto Kalniečio emocijos. III vietą laimėjo Sauliaus Čirbos nuotrauka (9 tšk.), kurioje užfiksuotas netikėtas gandro pasirodymas futbolo aikštėje.

I.Sidarevičiui bus įteikta LSŽF rėmėjos UAB „Hummel“ dovana.

Nuotraukas vertino 11 fotografijos, žiniasklaidos, verslo ir sporto atstovų.

„Labai nelengva rinkti geriausiąją, nes buvo pateiktos tikrai geros nuotraukos. Labiausi abejojau dėl 1-osios ir 2-osios vietų. Veikiausiai lėmė, kad vaikystėje žaisdamas futbolą būdavau vartininkas. Nuotrauka gal ir klasikinė, bet puikiai sukomponuota – tiksliai pagautas momentas, žinant kaip tą nelengva padaryti net ir su gera technika, o ir vartininko žvilgsnis labai pažįstamas“, – sakė vertinimo komisijos narys Lietuvos spaudos klubo prezidentas Jonas Staselis.

Foto: Irmantas Sidarevičius

Komentarai

komentarai