Geriausioje vasario sporto nuotraukoje – galingas krepšininko dėjimas

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) kartu su naujienų portalais 15min.lt ir sportas.info rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso antruoju šių metų laureatu tapo Josvydas Elinskas. Portalo 15min.lt fotografo nuotrauka, kurioje užfiksuotas į krepšį dedantis Kauno „Žalgirio“ dublerių žaidėjas Martynas Arlauskas, išrinkta geriausiu vasario mėnesio kadru.

Pirmą kartą laureatu tapęs J. Elinskas surinko 14 taškų iš 36 galimų. Antroje vietoje liko Roko Lukoševičiaus fotografija. Vilniaus „Ryto“ krepšininką Eimantą Bendžių su žmona Indre po pergalės Karaliaus Mindaugo taurės finale įamžinęs fotografas pelnė 10 taškų.

Trečioje vietoje – Alfredas Pliadis (9 tšk.), atsiuntęs nuotrauką taip pat iš Karaliaus Mindaugo taurės turnyro. Autorius nuotraukoje užfiksavo „Ryto“ vyriausiojo trenerio Dainiaus Adomaičio džiaugsmo akimirką.

Vasario mėnesio sporto nuotraukos rinkimuose dalyvavo 15 Lietuvos fotografų. Šį kartą daugiausiai nuotraukų pateikta iš krepšinio varžybų. Nuotraukas vertino 12 fotografijos, žiniasklaidos ir sporto atstovų. J. Elinskui bus įteikta LSŽF rėmėjo „Hummel“ dovana – 100 eurų vertės čekis.