Geriausioje balandžio sporto nuotraukoje – avarija Abu Dabyje

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) kartu su naujienų portalais 15min.lt ir sportas.info rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso ketvirtuoju šių metų laureatu tapo Vytautas Pilkauskas. Jo nuotrauka iš pasaulio ralio-kroso čempionato etapo Abu Dabyje išrinkta geriausiu balandžio mėnesio kadru.

V. Pilkauskas įamžino avariją pirmajame 2019 m. pasaulio ralio-kroso pirmenybių etape. Antrąją varžybų dieną pusfinalyje, jau antrajame posūkyje Latvijos lenktynininko Reinio Nitišo automobilis kliudė trasos kraštą ir užšoko ant švedo Antono Marklundo automobilio. Pusfinalis vyko jau sutemus, apšviestoje trasoje. Pirmą kartą konkurso laureatu tapęs V. Pilkauskas surinko 25 taškus iš 48 galimų.

Antroje vietoje liko Ramūnas Danisevičius, surinkęs 21 tašką. Vienas geriausių Lietuvos fotografų konkursui pateikė nuotrauką iš futbolo rungtynių Vilniuje, LFF stadione.

Trečią vietą užėmė Alfredas Pliadis. Jis pelnė 17 taškų. Patyręs fotografas naujajame Lietuvos kariuomenės stadione „pagavo“ įspūdingą Lietuvos kariuomenės futbolo klubo “Geležinis vilkas” žaidėjo smūgį į vartus.

Balandžio mėnesio sporto nuotraukos rinkimuose dalyvavo 8 Lietuvos fotografai. Nuotraukas vertino 16 fotografijos, žiniasklaidos ir sporto atstovų. V. Pilkauskui bus įteikta LSŽF rėmėjo „Hummel“ dovana – 100 eurų vertės čekis.