Trečiajame AIPS apdovanojimų etape – ir žurnalistas Rytis Kazlauskas

Į Tarptautinės sporto žurnalistų asociacijos (AIPS) Sporto žiniasklaidos apdovanojimų (AIPS Sport Media Awards) trečiąjį etapą žengė dar vienas Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) narys – žurnalistas Rytis Kazlauskas. Jo trijų straipsnių ciklas „Dingęs čempionas“ portale LRT.lt apie 1939 metų Europos krepšinio čempiono Mykolo Ruzgio likimo vingius Jaunųjų žurnalistų (iki 30 metų) straipsnių nominacijoje (Young Reporters Writing) pateko tarp 20 geriausių darbų. 

Rytis Kazlauskas. Foto: Justinas Stacevičius

Šioje kategorijoje iš viso buvo pateikti 126 straipsniai. Po pirmosios peržiūros į antrąjį etapą buvo atrinkti 32 darbai. Trečiajame etape speciali komisija, sudaryta iš 12 narių, atrinks 10, ketvirtajame etape – 3 geriausias straipsnius, o penktajame etape paaiškės nugalėtojas. Į trečiajį etapą nominacijoje pateko 12 šalių atstovai. 

Jaunųjų žurnalistų nominacijos, III etapo dalyviai

Trijų jaunųjų žurnalistų nominacijų laureatams bus įteikti kvietimai į tarptautinį sporto renginį. 

Kaip jau skelbėme, į „AIPS Sport Media Awards“ (www.aipsawards.com) trečiajį etapą „Photography Sport Action“ nominacijoje pateko fotografas Augustas Četkauskas. Jo nuotrauka atrinkta tarp 31-os geriausios fotografijos. 

Apdovanojimų organizatoriai 11-oje nominacijų sulaukė 1871 darbo iš 129 šalių. Pirmajame etape dalyvavo Evelina Žičkevičiūtė-Ahmed, Tomas Gaubys ir Alfredas Pliadis

Užpernai AIPS laureatu jaunųjų žurnalistų grupėje tapo Mažvydas Laurinaitis.

Informaciją parengė Tomas Gaubys