Surengtas nuotolinis LSŽF metinis susirinkimas

Gegužės 4 dieną nuotoliniu būdu surengtas Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) metinis susirinkimas. Jame dalyvavo 42 nariai.

Susirinkimui pirmininkavęs federacijos prezidentas Tautvydas Vencevičius pateikė 2020 m. metines veiklos bei finansines ataskaitas, pristatė 2021 m. veiklos programą ir planuojamą biudžetą. Ataskaitos, programa ir planuojamas biudžetas patvirtinti vienbalsiai.

LSŽF Revizijos komisijos ataskaitą pateikė Komisijos pirmininkas Saulius Ramoška. Ji taip pat patvirtinta vienbalsiai.

LSŽF rinkimų susirinkimą nutarta surengti iki 2021 m. rugsėjo 30 d. Tiksli data ir kaip vyks susirinkimas bus nuspręsta atsižvelgiant į pandeminę situaciją ir karantino ribojimus.

Šiais metais nuspręsta rengti seminarus apie į Tokijo olimpinių žaidynių programą įtrauktas naujas sporto šakas – karatė, laipiojimas uolomis, softbolas, riedučių sportas bei seminarą apie salės futbolą prieš Lietuvoje vyksiantį FIFA Futsal pasaulio čempionatą. Dėl kitų tradiciniais tapusių LSŽF renginių – Spaudos atgavimo dienos, Tarptautinės sporto žurnalistų dienos, taip pat sporto varžybų, sprendimai bus priimti atsižvelgiant į pandeminę situaciją ir karantino ribojimus.

Susirinkime nutarta, kad LSŽF pateiks sąrašą sporto žurnalistų, kurie negali vykdyti savo funkcijų nuotoliniu būdu, kad jie būtų įtraukti į prioriteto tvarka skiepijamųjų sąrašą. Apie tai informuosime netrukus atskiru laišku.

Taip pat informuojame, kad jau galite teikti savo darbus AIPS apdovanojimams. Darbai turi būti nuo 2020 m. lapkričio 10 d. iki 2021 m. spalio 4 d.

LSŽF vienija 92 narius: 82 nariai, 9 garbės nariai ir garbės prezidentė.