Geriausioje liepos sporto nuotraukoje – funkcinio fitneso čempionato dalyvis

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso liepos mėnesio laureate tapo Ieva Želvytė. Ji surinko 10 taškų iš 39 galimų. Geriausios liepos mėnesio sporto nuotraukos rinkimuose dalyvavo rekordinis skaičius Lietuvos fotografų – 25.

Pirmą kartą laureate tapusi I. Želvytė konkurso organizatoriams pateikė nuotrauką iš Lietuvos funkcinio fitneso  čempionato Druskininkuose. Varžybose atletai turėjo įveikti 50 m baseine, o tada atlikti pratimus su savo kūno svoriu.

Foto: Ieva Želvytė

Antrą vietą užėmė Edvin Ivanov, surinkęs 9 taškus. Jis atsiuntė nuotrauką iš Lietuvos kiokušin karatė federacijos stovyklos prie Baltijos jūros. Stovykloje dalyvavo 300 sportininkų ir trenerių.

Foto: Edvin Ivanov

Trečioje vietoje – Aistė Ridikaitė. Ketvirtą mėnesį iš eilės tarp prizininkų patenkanti fotografė surinko 8 taškus. Ji vertinimui pateikė nuotrauką iš Kuršių marių maratono, kurio dalyviai plaukė 10 km iš Pervalkos į Kintus.

Foto: Aistė Ridikaitė

Nuotraukas vertino 13 fotografijos, žiniasklaidos ir sporto atstovų. I. Želvytei bus įteikta LSŽF rėmėjo „Hummel“ dovana – 100 eurų vertės čekis.

LSŽF informacija