Sporto žurnalistai susitiko badmintono ir konferencijų salėse

Vasario 10-ąją Vilniuje, SEB arenos konferencijų salėje, surengtas Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) eilinis visuotinis susirinkimas. Jame organizacijos prezidentas Tautvydas Vencevičius pateikė 2023 m. metinės veiklos bei metinę finansinę ataskaitas, pristatė 2024 m. veiklos programą ir planuojamą biudžetą.

Foto: Alfredas Pliadis

T. Vencevičius pasidžiaugė, kad praėjusiais metais suorganizuoti tradiciniai renginiai: krepšinio rungtynės Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga, Tarptautinės sporto žurnalistų dienos minėjimas, Lietuvos žurnalistų futbolo ir krepšinio čempionatai, Tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 9 komandos iš 8 šalių, Metų apdovanojimai, kuriuos papildė dvi naujos nominacijos, Sporto fotografijų ir Kūrybinis konkursai.

Anot T. Vencevičiaus, 2024 m. planuojama organizuoti ne tik tradicinius renginius, bet ir seminarus, skirtus antidopingui, breikui ir žirgų sportui. LSŽF vadovai balandžio pabaigoje vyks į Tarptautinės sporto žurnalistų asociacijos (AIPS) kongresą Ispanijoje.

LSŽF Revizijos komisijos ataskaitą pateikė jos pirmininkas Saulius Ramoška.

Susirinkimo dalyviai tylos minute pagerbė neseniai anapilin išėjusio LSŽF garbės nario Leonardo Aleksiejūno atminimą.

Po susirinkimo įvyko jau devintasis sporto žurnalistų badmintono turnyras. Ji laimėjo LSŽF prezidentas T. Vencevičius. Antrą vietą iškovojo Marius Bagdonas, o trečią – Romanas Buršteinas.

67-us metus gyvuojanti LSŽF vienija beveik 100 narių.