Geriausioje spalio sporto nuotraukoje – lengvaatlečių triumfas

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) kartu su naujienų portalais 15min.lt ir sportas.info rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso dešimtuoju šių metų laureatu tapo fotografas Alfredas Pliadis. Jo nuotrauka iš pasaulio lengvosios atletikos čempionato Dohoje (Kataras) išrinkta geriausiu spalio mėnesio kadru.

Laureatas surinko 15 taškų iš 39 galimų. Antrą kartą šiame konkurse nugalėjęs A. Pliadis pagavo po varžybų triumfuojančius šuolininkus su kartimi.

Antrą vietą užėmė nuotrauką iš vaikų futbolo varžybų atsiuntęs Vytautas Kuralavičius. Jis pelnė 13 taškų.

Trečioje vietoje – Rokas Lukoševičius, surinkęs 12 taškų. Jis konkurso organizatoriams pateikė nuotrauką iš Lietuvos bėgimo taurės varžybų paskutiniojo etapo Rumšiškėse.

Spalio mėnesio sporto nuotraukos rinkimuose dalyvavo 11 Lietuvos fotografų. Nuotraukas vertino 13 fotografijos, žiniasklaidos ir sporto atstovų. A. Pliadžiui bus įteikta LSŽF rėmėjo „Hummel“ dovana – 100 eurų vertės čekis.