Geriausioje birželio sporto nuotraukoje – džiugaujančios lengvaatletės

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso birželio mėnesio laureatu tapo Alfredas Pliadis. Jis surinko 21 tašką iš 36 galimų.

Septintą kartą laureatu tapęs patyręs fotografas konkursui pateikė nuotrauką, kurioje užfiksuota Europos komandiniame lengvosios atletikos čempionate Chožuve (Lenkija) džiugaujanti Lietuvos sprinterių komanda. Bėgimo estafetėje 4×100 m Andrė Ožechauskaitė, Modesta Justė Morauskaitė, Eva Misiūnaitė ir Lukrecija Sabaitytė užfiksavo trečią rezultatą Lietuvos istorijoje – 44,06 sek. – ir užėmė trečią vietą.

Antrą vietą užėmė gegužės mėnesio laureatė Aistė Ridikaitė. Ji surinko 10 taškų. Jis konkurso organizatoriams atsiuntė nuotrauką iš pasaulio „Optimist“ jachtų klasės buriavimo čempionato Ispanijoje.

Trečioje vietoje – Mantas Stankevičius, pelnęs 9 taškus. Jis vertinimui pateikė nuotrauką iš Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato Trakuose: „Po finišo reikia padaryti du dalykus: išklausyti trenerio pastabas ir išgirsti dukrytės pastebėjimus. Baidarininkas Ignas Navakauskas po finišo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate įdėmiai klausosi dukrytės Kamilės pastebėjimų.

Geriausios birželio mėnesio sporto nuotraukos rinkimuose dalyvavo 12 Lietuvos fotografų. Nuotraukas vertino 12 fotografijos, žiniasklaidos ir sporto atstovų. A. Pliadžiui bus įteikta LSŽF rėmėjo „Hummel“ dovana – 100 eurų vertės čekis.